Home Galeria na Śmieciach
Galeria na Śmieciach

Galeria na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych? Tak!

Wypełnianie zadań powierzonych ZUOK Spytkowo odbywa się nie tylko w kontekście gospodarki odpadowej, ale również szerzej, sięgając do innych aspektów życia mieszkańców. Idea przyświecająca powstaniu i aktywnemu działaniu Galerii na Śmieciach w ZUOK Spytkowo jest wynikiem analizy wciąż rosnących potrzeb z zakresu edukacji i kultury. Dlatego niezwykle ważnym aspektem działalności Zakładu jest jej edukacyjny i kulturalny wymiar.

Galeria na Śmieciach rozpoczęła swoją działalność wraz z oficjalnym otwarciem ZUOK Spytkowo 6 czerwca 2014 roku, a inauguracyjny wernisaż pani Krystyny Szepietowskiej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Od tego momentu regularnie organizowane są ekspozycje artystyczne, które pokazują m.in. jak Kraina Wielkich Jezior Mazurskich oddziałuje na twórców przy kreowaniu przepięknych pejzaży, zdjęć, czy dzieł z zakresu rzeźby. Galeria gościła w swych progach znanych artystów polskich i zagranicznych, ale także dzieci i młodzież, którzy podczas specjalnych warsztatów mogą kontynuować swoją przygodę ze sztuką.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat organizowanych u nas wystaw. Na bieżąco informujemy o kolejnych wydarzeniach, zarówno na stronie internetowej, jak również na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/zuokspytkowo

W przypadku pytań lub chęci zgłoszenia własnej artystycznej inicjatywy zapraszamy do kontaktu:
Joanna Bogdanowicz
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. +48 87 555 54 27Rodzinna wystawa już za nami! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Bogdanowicz   
czwartek, 25 stycznia 2018 13:22

Otwarcie wernisażu "Radość twórczości"

W dniu 19 stycznia Galeria Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie gościła dwie znamienite artystki, mamę i córkę: Marię Kazantsevą i Innę Sadauskiene. Na wernisaż przybyło wielu gości, zarówno z Polski , jak i zagranicy.

Zmieniony: środa, 14 marca 2018 06:39
Więcej…
 
Podwójny wernisaż w naszej Galerii! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert Suchodolski   
wtorek, 09 stycznia 2018 10:53

Wyjątkowe wydarzenie w Galerii na Śmieciach

Nowy rok rozpoczynamy wyjątkowym wydarzeniem w Galerii ZUOK Spytkowo, ponieważ swoje prace zaprezentują już 19 stycznia aż dwie artystki z Rosji:  Maria Kazantseva  i Inna Sadauskiene. Piękną sztukę dekoracyjną będzie można podziwiać aż do końca marca br.

Zmieniony: czwartek, 08 lutego 2018 07:47
Więcej…
 
Zapraszamy do świata makrofotografii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Bogdanowicz   
czwartek, 05 października 2017 06:42

Wyjątkowe fotografie w galerii ZUOK

Autorka zdjęćPrace pani Krystyny Durtan wykonane niezwykle ciekawą techniką makro zawisły w zakładowej Galerii. Autorkę zdjęć oraz przybyłych gości na oficjalnym wernisażu wystawy 28 września powitał Paweł Lachowicz, Prezes Zarządu Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie.

Zmieniony: wtorek, 31 października 2017 09:04
Więcej…
 
Z bliska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Bogdanowicz   
poniedziałek, 18 września 2017 11:31

Wystawa zdjęć w technice makrofotografii

 

Galeria Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie tym razem wypełni się pracami, przy tworzeniu których przede wszystkim liczy się minimalizm formy oraz detal.

Zmieniony: poniedziałek, 20 listopada 2017 11:50
Więcej…
 
Fotografie w Galerii na Śmieciach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Bogdanowicz   
środa, 17 maja 2017 12:10

 

W Galerii Zakładu o godz. 14.00 w dniu 19.05.2017r. odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Małgorzaty Krajewskiej pt. "Mój intymny, mały świat". Autorka poprzez swoje prace opowiada o znaczeniu ulotnych chwil w życiu każdego z nas. Poprzez pokazanie "swojego, intymnego świata" chce skłonić do refleksji i wywołać określone emocje.

Zmieniony: czwartek, 18 maja 2017 10:02
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL