Julia

Julia

Uwaga mieszkańcy Srokowa i okolic!

Przypominamy, że 3 czerwca, odbędzie się XIV Mazurski Festyn Ekologiczny "Eko-logika 2023" organizowany przez gminę Srokowo oraz Mazurski Związek Międzygminny - Gospodarka Odpadami. W ramach tego wydarzenia, organizujemy akcję zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego.

piątek, 14 kwiecień 2023 12:01

Sprzątanie Gminy Pozezdrze

Czysta Gmina 2023 – sprzątanie Gminy Pozezdrze

Drodzy Mieszkańcy! 22 kwietnia 2023 r. o godz. 9:00 na plaży w Pozezdrzu odbędzie się kolejna edycja sprzątania Gminy Pozezdrze, której głównym organizatorem jest Gmina Pozezdrze.

środa, 15 luty 2023 09:46

Żyźniak w punktach PSZOK

Żyźniak w punktach PSZOK

Drodzy Mieszkańcy, od 1 marca do końca roku będziemy rozdawać Żyźniaka mieszkańcom regionu MZMGO. Żyźniaka będzie można odebrać z dowolnego punktu PSZOK. Wystarczy być mieszkańcem gminy zrzeszonej z Mazurskim Związkiem Międzygminnym – Gospodarka Odpadami oraz przywieźć posegregowane odpady do najbliższego PSZOK-u. W zamian za posegregowane odpady każdy mieszkaniec będzie mógł odebrać kompost.

wtorek, 14 luty 2023 11:17

Sprzedaż kompostu o nazwie Żyźniak

Żyźniak sprzedaż

Szanowni Państwo! W czerwcu zeszłego roku ZUOK Spytkowo otrzymał certyfikat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na wprowadzenie do obiegu kompostu o nazwie ŻYŹNIAK. Po sukcesie akcji „Październik z kompostem” oraz dużym zainteresowaniem z Państwa strony informujemy, że ruszyliśmy ze sprzedażą naszego Żyźniaka