Julia

Julia

piątek, 28 czerwiec 2024 07:27

Mazurski trójkąt sukcesu

Mazurski trójkąt sukcesu

Z radością informujemy, że nasze efekty są dostrzegane w branży.  Dzięki współpracy Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka Odpadami i Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.,  ZUOK Spytkowo został Laureatem Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2024 w kategorii Eko Firma 2024!

Innowacyjne kompostowanie w ZUOK Spytkowo

Instalacja ZUOK Spytkowo, posiada technologie kompostowania oraz jako jedna z niewielu w Polsce wdrożyła procedury służące wytwarzaniu ze zbieranych selektywnie bioodpadów komunalnych (potocznie mówiąc odpadów kuchennych oraz odpadów zielonych) produktu nawozowego w postaci środka poprawiającego właściwości gleby, który otrzymał nazwę „Żyźniak”.  

poniedziałek, 15 kwiecień 2024 11:18

Żyźniak w punktach PSZOK

Żyźniak w punktach PSZOK

Drodzy Mieszkańcy, od 15 kwietnia do końca roku będziemy rozdawać Żyźniaka mieszkańcom regionu MZM-GO. Żyźniaka będzie można odebrać z dowolnego punktu PSZOK. Wystarczy być mieszkańcem gminy zrzeszonej z Mazurskim Związkiem Międzygminnym – Gospodarka Odpadami oraz przywieźć posegregowane odpady do najbliższego PSZOK-u. W zamian za posegregowane odpady każdy mieszkaniec będzie mógł odebrać kompost.

poniedziałek, 15 kwiecień 2024 11:01

Sprzedaż kompostu o nazwie "Żyźniak"

Kompost "Żyźniak"

Szanowni Państwo, mamy do sprzedaży nasz kompost o nazwie „Żyźniak”.

poniedziałek, 11 marzec 2024 09:20

Warsztaty "REKO-EKO"

Warsztaty szybkiego kompostowania

Wspólnie z Mazurskim Związkiem Międzygminnym - Gospodarka Odpadami, zapraszamy placówki edukacyjne do wzięcia udziału w Mazurskich Warsztatach Komunalnych „REKO – EKO”.

„Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku”

Zapraszamy do odkrywania troski o zdrowie i środowisko! Dowiedz się, dlaczego palenie plastików w domowym piecu to nie tylko problem dla Ciebie, ale także dla całej planety. Przekonaj się, jak łatwo można przetworzyć odpady z tworzyw sztucznych i użyć ich ponownie!

czwartek, 21 wrzesień 2023 07:08

Finał akcji "Drzewko za makulaturę i szkło"

Finał akcji "Drzewko za makulaturę i szkło" - Edycja XII

Szanowni Państwo,
informujemy, że finał akcji „Drzewko za makulaturę i szkło” odbędzie się 14.10.2023r (sobota).

środa, 07 czerwiec 2023 08:22

Otwarcie punktu PSZOK w Baniach Mazurskich

PSZOK mobilny w Baniach Mazurskich

Od 15 czerwca serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Banie Mazurskie do mobilnego PSZOKu organizowanego cyklicznie w Baniach Mazurskich.

wtorek, 14 luty 2023 11:17

Sprzedaż kompostu o nazwie Żyźniak

Żyźniak sprzedaż

Szanowni Państwo! W czerwcu zeszłego roku ZUOK Spytkowo otrzymał certyfikat Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na wprowadzenie do obiegu kompostu o nazwie ŻYŹNIAK. Po sukcesie akcji „Październik z kompostem” oraz dużym zainteresowaniem z Państwa strony informujemy, że ruszyliśmy ze sprzedażą naszego Żyźniaka